Cześć,

Postanowiliśmy tutaj umieścić nasz list, który wczoraj wysłaliśmy do naszych byłych kursantów.  

Znacie nas już trochę a więc wiecie ,że kilka pomysłów mamy i będziemy robili wszystko aby się ścigać i nadal rozwijać dlatego powstał nowy pomysł , którym chcemy Was zarazić.
Aby się nadal rozwijać i dawać Wam jeszcze więcej cennych wskazówek na naszych szkoleniach potrzebujemy mocnego zespołu wyścigowego, dlatego mamy ciekawą propozycję dla Wszystkich naszych znajomych i nie tylko.

Naszym planem jest wystawienie w naszych i Waszych barwach 4 motocykli do rywalizacji w 2016 roku i stworzenie najliczniejszego i najciekawszego zespołu wyścigowego w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski

Docieramy na FB do ponad 10 tysięcy osób, a spodziewamy się podwoić tą liczbę do końca 2016 roku, szkolimy kilka set osób rocznie na tych samych motocyklach na których się ścigamy, piszemy również artykuły motocyklowe mamy mocno wypozycjonowaną stonę www na której umieścimy partnerów  a więc zasięg reklamy jest ogromny. 

 

PAKIET NUMER 1 

Zespołowa koszulka oraz miejsce na twoje nazwisko lub ksywę ewentualnie firmę  na owiewkach wszystkich naszych zespołowych motocykli. (patrzcie zdjęcia dołączone do maila) 

Dodatkowo darmowe wejście na padok i pełen dostęp do naszego namiotu na zawodach. Dzięki temu dołączysz do najliczniejszego i najciekawszego zespołu w Wyścigowych Mistrzostwach Polski.

Za taki pakiet prosimy  o  wpłatę dla zespołu w wysokości 149zł. 

Polecamy takie rozwiązanie i zachęcamy do współpracy już za 149zł możesz mieć nasze wsparcie i najszybszą reklamę w sieci i nie tylko:) 

PAKIET NUMER 2 

Kup naszą koszulkę  a zysk z tego zostanie w pełni przeznaczony na nasz zespół wyścigowy. 
Cena za koszulkę to 59 zł plus koszt wysyłki . Dostępne również koszulki damskie. 

PAKIET NUMER 3 DLA FIRM

Po obu stronach motocykli na pługu mamy miejsce dla 2 firm z każdej strony jedna. Jest to najlepsze miejsce ponieważ w dużym złożeniu widać je najlepiej . Reklama będzie widoczna na wszystkich motocyklach zespołu wyścigowego oraz na motocyklach na których przeprowadzamy szkolenia dodatkowo umieścimy logo partnera i jego opis jego działaności na naszej stronie www. Obiecujemy mówić tyko w samych superlatywach o firmach które chciałyby nas wesprzeć zarówno na wyścigach jak i szkoleniach przez nas organizowanych. 

Cena pakietu do uzgodnienia. Nie mamy ceny minimalnej wystarczy coś zaproponować :) 

Jeżeli znacie jakieś firmy które były by zainteresowany taką formą reklamy proszę abyście przesłali nam do nich kontakt lub wspomnieli dobre słowo o nas:) 

Jak ktoś chciałby nas wspomóc prosimy o odpowiedź na: maciej@3mmracingacademy.pl

 

Pozdrawiamy 3MM Racing Academy Team
Maciej, Marcin , Piotrek, Tomek, Łukasz

 

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×