Auto części online

Borygo

BORYSZEW S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie - jedyna polska firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych wytwarzanych na bazie glikolu. Aktualna oferta obejmuje płyny do chłodnic samochodowych BORYGO NOWY, BORYGO START, BORYGO EKO, BORYGO PREMIUM i BORYGO TRUCK. Właściwości każdego z produktów zostały zoptymalizowane pod kątem różnych typów chłodnic samochodów osobowych i dostawczych, a ich receptura oparta jest na zastosowaniu najlepszych surowców, wieloletnim doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku. Uzupełnieniem ofert są płyny do spryskiwaczy samochodowych oraz płyny hamulcowe DOT-3, DOT-4, DOT 5.1 i R-3/205. Boryszew ERG oferuje ponadto sygnowane znakiem BORYGO produkty dla sektora lotniczego przeznczone do odladzania pasów startowych oraz powierzchni statków powietrznych.

Enjoy Driving

Pasjonaci zajmujący się profesjonalnymi szkoleniami samochodowymi w całej Polsce - przyczyniamy się do zwiększania bezpieczeństwa czynnego na drogach. EnjoyDriving zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń bezpiecznej jazdy oraz realizacją imprez rajdowo-integracyjnych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb, jednocześnie przekazując niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy. W trakcie kursów stawiamy nacisk na ciekawe i bardzo ważne ćwiczenia praktyczne, wiedzę teoretyczną zaś przekazujemy w pigułce. Ważną częścią działalności są imprezy firmowe obejmujące szkolenie połączone z dużą dawką adrenaliny w samochodzie rajdowym.

JJR Spedycja

Od 2005 roku pomagamy naszym Klientom w organizacji transportu drogowego na terenie całej Europy. Zapewniamy rozwiązania transportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki sprawności działania i jakości naszych usług obsługujemy już ponad 3 tysiące firm na terenie całej Europy.

2 BE FAST

Na stronie dowiecie się jak zacząć swoją przygodę z jazdą na torach wyścigowych i jak się do tego przygotować. Znajdziecie tam informacje na temat sportowej techniki jazdy, przygotowania motocykla do jazdy wyścigowej, opon, zawieszenia, akcesoriów wyścigowych, torów, eventów track day’owych i wiele innych.

BFG Suspension

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem oraz tuningiem zawieszeń.

Wyszkoleni technicy pomogą Ci rozwiązać każdy problem związany z amortyzatorami.

Serwisujemy:
Cane Creek, Elka, Marzocchi, Ohlins, DSP, WP, Matris, Sachs, Arrow, Scott Equalizer, Showa, KYB, Rock Shox, DVO, Toby oraz wiele innych.

Nie jesteśmy mechanikami ogólnymi nie naprawiamy silników itp, zajmujemy się tylko i wyłącznie tematem zawieszeń. Dzięki temu możemy skupić się na tym co robimy dobrze.

strona www: http://bfgsuspension.pl/

ABauto

Profesjonalne oklejanie motocykli i samochodów.

Twój Wyścig

Portal motocyklowy przeznaczony dla pasjonatów motocykli, którzy wykorzystują swoje jednoślady do czegoś więcej niż sama jazda po ulicy, czy wypad za miasto. Chcą rozwijać swoje umiejętności, doskonalić technikę jazdy i czerpać przyjemność z amatorskich wyścigów na torach w Polsce i krajach sąsiadujących. Twojwyscig.pl to portal, którego główną ideą jest propagowanie bezpiecznej jazdy!

ST-Motor

Firma ST-Motor zajmuje się sprzedażą, serwisowaniem, wymianą, wyważaniem oraz wulkanizacją opon motocyklowych do wszystkich typów motocykli 

Adres i dane kontaktowe: 

ul.Rubinowa 14, 83-010 Straszyn

Zamówienia opon, informacja o cenach i dostępności; tel. 604 271 700

Serwis, informacja o obłożeniu warsztatu i cenach usług; tel. 608 285 174

Koszalin MOTOPARK

Tor projektowany pod karting ale z myślą również o innych zastosowaniach. Dzięki temu nitka toru jest szeroka, a nawierzchnia równa. Bardzo ciekawa i techniczna trasa. Kombinacje zakrętów, łuki pokonywane w parach, szykany, nawroty i zakręty przy większej prędkości, a także znaczne zmiany wysokości pozwalają poprawiać umiejętności symulując różne warunki oraz poznać zachowanie motocykla w zmiennych warunkach trasy. Dodatkowym atutem jest ułożenie trasy pozwalające śledzić poczynania kursantów z trybuny i przekazywanie bieżących uwag przy zjęździe z toru.

Polecane OSK – OSK Goździk

Województwo Wielkopolskie 

Miasto: Poznań 

Adres: pl. Zbawiciela 19

telefon: 606-451-402

Nauczymy Cię jeździć, a nie tylko zdać egzamin". Zapewniam solidne podstawy szkolimy kadrę w 3MM Racing Academy i dajemy solidne i prawidłowe podstawy dla chcących nie tylko zdać egzamin ale nauczyć się prawidłowo zachowywać na współczesnym motocyklu. 

Azkarra Suspensions

Oficjalny partner zespołu 3MM. Autoryzowany serwis zawieszeń Ohlins. Naprawa i serwis zawieszeń motocykli wszystkich marek. 

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×