W tym miejscu znajdziesz terminy naszych kursów motocyklowych. Nasze szkolenia prowadzimy m.in. na torach w Gdańsku, Radomiu, Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu. Po wypełnieniu formularza poczekaj na kontakt z naszej strony. Czekamy na Ciebie podczas jednego z naszych szkoleń motocyklowych w sezonie 2024

Jeśli chciałbyś zakupić kurs w formie vouchera – kliknij w przycisk umieszczony poniżej. Spraw prezent bliskiej osobie, zadbaj o poprawę bezpieczeństwa, wybierając profesjonalne szkolenia motocyklowe!

Poziom 1
Autodrom Pomorze | Tor Bydgoszcz | Tor Łódź

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×