Tor Poznań


Zdjęcie Toru Poznań
Tor Poznań to jedyny homologowany tor wyścigowy w Polsce. Na ponad 4km szerokiej asfaltowej nitki znajdują się zarówno sekcie bardzo techniczne jak i wymagające odważnego operowania gazem szybkie sektory. Na tym obiekcie odbywają się rundy WMMP, a także nasze szkolenia II poziomu.

Slovakiaring

Zdjęcie toru Slovakia Ring
Ten tor położony niedaleko Bratysławy jest jednym z największych obiektów w tym regionie. Gościł on Mistrzostwa FIM EWC oraz wiele innych światowej rangi mistrzostw. Nitka toru licząca prawie 6 kilometrów i szeroka na 12 metrów pozwoli Ci rozpędzić się do zawrotnych prędkości, podczas gdy rozległe pułapki żwirowe i energochłonne bariery zapewnią maksymalne bezpieczeństwo. Na tym torze organizujemy szkolenia II stopnia.

Tor Koszalin

tor koszalin
Tor projektowany pod karting ale z myślą również o innych zastosowaniach. Dzięki temu nitka toru jest szeroka, a nawierzchnia równa. Bardzo ciekawa i techniczna trasa. Kombinacje zakrętów, łuki pokonywane w parach, szykany, nawroty i zakręty przy większej prędkości, a także znaczne zmiany wysokości pozwalają poprawiać umiejętności symulując różne warunki oraz poznać zachowanie motocykla w zmiennych warunkach trasy. Dodatkowym atutem jest ułożenie trasy pozwalające śledzić poczynania kursantów z trybuny i przekazywanie bieżących uwag przy zjęździe z toru.

Tor Toruń

Tor Toruń
Obiekt o bardziej otwartej charakterystyce sprzyjający szybszej jeździe. Tutaj najchętniej spotykamy się z uczestnikami drugiego poziomu szkolenia. Nitka toru o szerokości 10-15 metrów. Odcinki o zmiennej przyczepności pozwalając w bezpiecznych warunkach poznawać zmienne zachowanie motocykla. W konfiguracji trasy występują bardzo szybkie, otwierające się zakręty jak i ciasne łuki, gdzie bardzo istotna jest linia przejazdu. Wysoka wieża również daje możliwość obserwacji wydarzeń na całej trasie.

Tor Bydgoszcz

Tor Bydgoszcz
Nowoczesny tor kartingowy po świeżo zakończonym remoncie. Bardzo ciekawa i wymagająca konfiguracja trasy o szerokości 8-12 metrów. tutaj również widać całą nitkę toru z trybun. Nowa nawierzchnia zapewnia świetną przyczepność, a wymagająca konfiguracja zmusza do skupienia się na pracy z motocyklem zamiast rozwijaniu dużych prędkości.

Autodrom Pomorze – Pszczółki obok Gdańska

Autodrom Pomorze
Tor oddalony 30 kilometrów od Gdańska. Pierwszy w północnej Polsce profesjonalny Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy z torem kartingowym o długości 1047 m. Został oddany do użytku w lipcu 2015 roku. Nitka toru bardzo techniczna i dobrze nadająca się do pracy nad techniką jazdy dla motocyklistów.

Autodrom Jastrząb – Jastrząb obok Radomia

Autodrom Jastrząb
Autodrom Jastrząb wybudowany w 2013 r. to jeden z najnowszych torów w Polsce. Ten nowoczesny obiekt jest świetnie przystosowany do wszelkich szkoleń i eventów motoryzacyjnych. Szeroki na co najmniej 10 metrów tor, pozwoli Ci bezpiecznie ćwiczyć swoje umiejętności jazdy motocyklem. Poza torem Autodrom Jastrząb wyróżnia się nowoczesnym i rozbudowanym budynkiem, w którym mieszczą się nie tylko garaże, ale także restauracja i hotel, które pozwolą Ci odpocząć po jazdach.

Tor Łódź

Tor Łódź
Tor Łódź zyskał znaczą popularność ze względu na swoje centralne umiejscowienie. Jeden z kilku ośrodków doskonalenia techniki jazdy z nitką dostosowaną do charakterystyki działalności obiektu. Dostępnych jest kilka konfiguracji toru. Nasze szkolenia prowadzimy na najdłuższej, blisko półtora kilometrowej nitce. Ciekawa konfiguracja z licznymi przewyższeniami pozwala ćwiczyć prowadzenie motocykla w szerokim spektrum sytuacji.

Tor Radom

Tor Radom
Tor w Radomiu mimo swoich małych rozmiarów, stanowi doskonałe miejsce do nauki. Nitka toru o długości 870 m posiada wiele technicznych zakrętów, w których kluczowa jest odpowiednia linia przejazdu i precyzja.
Ten obiekt pozwoli Ci wyszlifować technikę jazdy w ciasnych zakrętach.

WallraV Race Center

WallraV Race Center
Tor Stary Kisielin to jeden z najciekawszych obiektów w tym obszarze. Ten położony obok Zielonej Góry tor, o długości 1042 metrów, wyróżnia się zróżnicowaną nitką, która pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności zarówno w ciasnych nawrotach, jak i w szybszych łukach. Na terenie obiektu znajduje się bistro, łazienki, prysznice i camping.

Wybierz tor, na którym odbędzie się twoje szkolenie tutaj:

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×