Trudności w Hiszpanii

 

Już podnieśliśmy się po upadku w ubiegły weekend na hiszpańskim torze w Jerez de la Frontera. Po bardzo wyśrubowanej walce o miejsce na polach startowych i upadku na szóstym okrążeniu przyszedł czas, aby podjąć drugą próbę wyścigu z najlepszymi motocyklistami świata.

Problemy techniczne i skrócony czas

 

Początek Mistrzostw World SuperSport 300 był dla Daniela bardzo trudny. W związku
z problemami technicznymi miał dwa razy mniej czasu na uzyskanie możliwie jak najlepszego czasu przejazdu, mogącego zapewnić Mu start w głównych wyścigach Mistrzostw.

Profesjonaliści, którzy wiedzą co robić

Wielkie podziękowania za pomoc w starcie Naszego jedynego, w tej rangi zawodach, Motocyklisty z Polski należą się Moto-Point Odzież i Akcesoria Motocyklowe z Wrocławia za ekspresowe, dosłownie 24-godzinne, dostarczenie rękawic z Polski do Hiszpanii. 

Da się? Da! Wystarczy chcieć. A Moto-Point Odzież i Akcesoria Motocyklowe to profesjonaliści z najwyższej półki. Oni potrafią!

Teraz Portugalia

Niedługo z Danielem Blinem wyruszamy w dalszą podróż Mistrzostw World SuperSport 300. Portugalia przywita, wśród najszybszych świata, polskiego zawodnika już 7 sierpnia 2020 roku.

Tor w Portimao to prawie 5 kilometrowe wyzwanie pełne wzniesień i obniżeń terenu oraz ślepych zakrętów, czyli takich, w których widoczność urywa się, zawodnik nie widzi wyjścia z zakrętu i musi liczyć tylko na swoje wyczucie.

Wynika z tego, że Daniel ma niezwykłe zadanie przed sobą. Trzymajmy teraz kciuki za jedynego reprezentanta Naszego kraju na torze w Portiamo i kolejnych rundach Mistrzostw Świata.

@Sandra Zawadzka @3MMRacingAcademy

Szkolenia Motocyklowe,

Track Days

Racing Team

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×