Instruktorzy

 

Maciej Michałek

założyciel oraz manager zespołu wyścigowego, motocyklista z dwudziestoletnim  doświadczeniem na drodze oraz czynny zawodnik od 2009 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie . Sezon 2009: debiut. sezon 2010 : pierwsze pole position 1 x 4miejsce 2 x 2 miejsce 1 x 1 miejsce. na koniec sezonu dało to 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 2010. Sezon 2011: również GSXR CUP (nawiązanie współpracy z Suzuki Bikers World Gdańsk) 7 wyścigów – ukończone 5 (tory na Węgrzech, Słowacji oraz Poznaniu) 3 x 3 miejsce 2 x 2 miejsce. 3 Miejsce w klasyfikacji generalnej 2011. Rok 2012 rozpoczęcie działalności 3MM Racing Academy. Rok 2013 start w  Pucharu Polski klasa Rookie 600cc, rozwijanie działaności 3MM Racing Academy. Lata 2014-2017 zmiana motocykla na Honde CBR1000RR  treningi oraz okazjonalne starty w Pucharze Polski klasy 1000cc. Rok 2018-2019 kolejne wyścigowe oraz szkoleniowe wyzwania…

Marcin Lubarski

Wieloletni motocyklista i entuzjasta wyścigów . Zaangażowany w WMMP od przeszło 10 lat. Wspierał technicznie wielu czołowych zawodników na ich drodze do sukcesów. Preferuje analityczne podejście do motocykli i przykłada dużą uwagę do dbałości o ich sprawność. Doświadczenia zebrane w trakcie wyścigów przekłada na zrozumiałe pojęcia i pomaga dostosować motocykl do osobistych preferencji. Na bieżąco śledzi nowe osiągnięcia techniki motocyklowej. Dzięki regularnym treningom na torze doskonale rozumie dynamikę jazdy, co dzięki bacznej obserwacji uczestników szkolenia pozwala na szybką korektę błędów i poprawę jazdy. Marcin obecnie mieszka w Poznaniu

Marcin Wroniak

Jazda motocyklem od zawsze jest jego pasją, koledzy  z zespoły nazywają go Polskim G.Martinem z zawodu mechanik samochodowy o ogromnej wiedzy mechanicznej sam przygotowuje i usprawnia swoje motocykle.   Od 2014 roku licencjonowany zawodnik, wtedy też osiągnął pierwsze sukcesy, podia i wygraną w wyścigu. W tym samy roku ukończył klasyfikację generalną na IV miejscu w Mistrzostwach okręgu Poznańskiego Speed Day Trophy. W sezonie 2015 zdobył pierwsze doświadczenia w Pucharze Polski (tor Poznań, Panoniaring, Most) oraz Mistrzostwo Okręgu Poznańskiego Speed Day Trophy w klasie 1000. W sezonie 2016 udało mu się zdobyć kolejne doświadczenia wyścigowe, kontynuując zmagania w Pucharze Polski. Wtedy też rozpoczął swoją współpracę z 3MM Racing Academy. Sezon 2017 zaowocował siódmym miejscem w generalce w Pucharze Polski w klasie Rookie 1000. Jego priorytet w sezonie 2018 to plan zwalczania o podium – mistrzostwo w Pucharze Polski Rookie 1000.  Mechanik, lakiernik i blacharz – od zawsze :-).

Tomasz Bielas

Bardzo doświadczony motocyklista od 2006 roku czynny uczestnik wyjazdów na tor. Kilkukrotnie stawał na podium, dosiadając Daytone 675.
Od 2016 czynny członek naszego Teamu. Świetny instruktor, konsekwentny w swoich działaniach i postanowieniach. Dla Tomka nie ma rzeczy niemożliwych 😉
Obecnie posiadacz Hondy CBR1000RR, na której zdobył wiele czołowych miejsc w Pucharze Polski.

Maciej Bielas

Nasz wychowanek , prywatnie syn Tomka. Miłość do motocykli ma w genach w barwach 3MM Racing Academy od 2016 roku.
Jego przygoda motocyklowa rozpoczęła się od “chińskiego” crossika, którego dostał za hajsik z komunii ;D
Pierwsze torowe kroki stawiał na Daytonie swojego taty, wydaje nam się że to jakaś genetyczna pasja 😉
W końcu Maciej, dorwał się do biednej, rozbitej Daytonki pod koniec jednej z imprez w Poznaniu., którą musiał poskładać do kupy. Mimo wzlotów i upadków jest jej wierny do dziś.
Fan szybkiej jazdy i dobrej zabawy, którą zapewnia mu także Yamaha WR250X 🙂
W tym sezonie Maciej będzie wspomagał nasz zespół jako instruktor oraz planuje wystartować na Daytonie 675 w Pucharze Polski klasy 600.

Paweł Staszko

Nasz wychowanek , Paweł został zrekrutowany na jednym z naszych szkoleń w którym był uczestnikiem.
“Zrobimy z Ciebie zawodnika”. No i zrobiliśmy 🙂
2018 był to pierwszy sezon wyścigowy dla Pawła w klasie 600, po nieszczęśliwym upadku mogło już być tylko lepiej. Cztery razy wdrapywał się na podium , po dwa razy stając na drugim i trzecim stopniu, zgarniając też 3 miejsce na Alpe Adria Cup (Mistrzostwa Europy) . Również czynne starty na Pit Bike’u dały możliwość otwierania szampana kończąc 5 z sześciu wyścigów w pierwszej trójce (4 razy trzeci, raz drugi).
“Rok 2019 będzie dla mnie czymś zupełnie nowym, moje wyniki skutkowały przeniesieniem do klasy mistrzowskiej, co otwiera mi możliwość walki z najlepszymi zawodnikami w Polsce i Europie. Oczywiście nie kończę przygody z pit bike, w przyszłym sezonie poprowadzę zespół 3MMRacing w Pucharze Polski Pit bike oraz będę wspierał zespół jako instruktor.

Maciej Podhalicz

Nasz wychowanek, jak sam twierdzi: “od 2013 roku przeciętny właściciel motocykla, od 2015 w pełni świadomy kierowca”.
Moment kiedy pierwszy raz pojawił się na naszym szkoleniu zupełnie zmienił jego podejście do jazdy. Został zarażony, bardzo poważnym, nieuleczalnym wirusem o nazwie TOR. Głównymi objawami jest ciągła chęć podwyższania swojej motocyklowej świadomości na torze, natomiast skutkiem ubocznym: zdecydowanie podwyższony komfort jazdy, bezpieczeństwo i dużo większa frajda 😉
Od 2017 roku, po zakupie stricte torowego sprzętu – Triumph Daytona 675, nazywanym pieszczotliwie Szczerbuś, Maciej przestał liczyć zaliczone szkolenia i gleby, a w 2018 roku rozpoczął nagrywanie kursantów i analizę ich przejazdów aby w 2019 roku zadebiutować jako pełnowymiarowy członek Teamu.
Planuje starty w MRF140sm w PP Pit Bike
Jest znany również jako motocyklowy Youtuber pod pseudonimem MUChA155pf
Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×