Zdjęcie Maciej Michałek

Maciej Michałek

Założyciel oraz manager zespołu wyścigowego, osoba dla której motorsport to życiowa  pasja, motocyklista z dwudziestoletnim  doświadczeniem na drodze oraz czynny zawodnik od 2009 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie . Sezon 2009: debiut. sezon 2010 : pierwsze pole position 1 x 4miejsce 2 x 2 miejsce 1 x 1 miejsce. na koniec sezonu dało to 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 2010. Sezon 2011: również GSXR CUP , 7 wyścigów – ukończone 5 (tory na Węgrzech, Słowacji oraz Poznaniu) 3 x 3 miejsce 2 x 2 miejsce. 3 Miejsce w klasyfikacji generalnej 2011. Rok 2012 rozpoczęcie działalności 3MM Racing Academy. Rok 2013 start w  Pucharu Polski klasa Rookie 600cc, rozwijanie działaności 3MM Racing Academy. Lata 2014-2017 zmiana motocykla na Honde CBR1000RR  treningi oraz okazjonalne starty w Pucharze Polski klasy 1000cc. Lata 2018- 2020 kolejne wyścigowe oraz szkoleniowe wyzwania…

Zdjęcie Marcin Lubarski

Marcin Lubarski

Wieloletni motocyklista i entuzjasta wyścigów . Zaangażowany w WMMP od przeszło 10 lat. Wspierał technicznie wielu czołowych zawodników na ich drodze do sukcesów. Preferuje analityczne podejście do motocykli i przykłada dużą uwagę do dbałości o ich sprawność. Doświadczenia zebrane w trakcie wyścigów przekłada na zrozumiałe pojęcia i pomaga dostosować motocykl do osobistych preferencji. Na bieżąco śledzi nowe osiągnięcia techniki motocyklowej. Dzięki regularnym treningom na torze doskonale rozumie dynamikę jazdy, co dzięki bacznej obserwacji uczestników szkolenia pozwala na szybką korektę błędów i poprawę jazdy. Marcin obecnie mieszka w Poznaniu i pilnuje naszego zespołu w Pucharze Pit Bike SM gdzie okazjonalnie startuje.

Mateusz Hulewicz 3MM Racing Academy

Mateusz Hulewicz

Aktualny Mistrz Polski, młody jednak już bardzo utytułowany zawodnik. Mateusz szkolił się w wielu miejscach w Europie i ogromną wiedzę jest w stanie w przystępnej formie przekazywać uczestnikom szkoleń 3MM Racing Academy. Sam o sobie pisze:  „Jazda motocyklem od zawsze jest moją pasją. Benzynę mam we krwi, w sercu ryk silnika motocykla, pęd dodaje mi skrzydeł – takie to moje życie! „2018: zdobywca Pucharu Polski Pit Bike SM – klasa Stock 150 Junior (debiut) 2019: Mistrz Polski – Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski, klasa Supersport 300 (debiut)zdobywca Pucharu Polski Pit Bike SM – klasa Stock 150 2020: zdobywca Pucharu Europy – Międzynarodowe Mistrzostwa Motocyklowe Alpe Adria – klasa SuperSport300 ,zdobywca Pucharu Polski Pit Bike SM – klasa Stock 150 ,pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski – klasa SuperSport3002021: Mistrz Polski – Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski, klasa Supersport3002021 Mistrz Polski – Mistrzostwa Polski Pit Bike SM – klasa Super Pit

Zdjęcie Maciej Wroniak

Maciej  Wroniak

Jazda motocyklem od zawsze jest jego pasją, koledzy  z zespoły nazywają go Polskim G.Martinem z zawodu mechanik samochodowy o ogromnej wiedzy mechanicznej sam przygotowuje i usprawnia swoje motocykle.   Od 2014 roku licencjonowany zawodnik, wtedy też osiągnął pierwsze sukcesy, podia i wygraną w wyścigu. W tym samy roku ukończył klasyfikację generalną na IV miejscu w Mistrzostwach okręgu Poznańskiego Speed Day Trophy. W sezonie 2015 zdobył pierwsze doświadczenia w Pucharze Polski (tor Poznań, Panoniaring, Most) oraz Mistrzostwo Okręgu Poznańskiego Speed Day Trophy w klasie 1000. W sezonie 2016 udało mu się zdobyć kolejne doświadczenia wyścigowe, kontynuując zmagania w Pucharze Polski. Wtedy też rozpoczął swoją współpracę z 3MM Racing Academy. Od  2016 do 2018 czołowe miejsca  w Pucharze Polski w klasie 1000. W sezonie 2019 zmiana motocykla na Yamahę r6 oraz zwycięstwo w całym sezonie klasy Rookie600 w klasie Mistrzowskiej. Mechanik, lakiernik i blacharz – od zawsze :-).

Zdjęcie Tomasz Bielas

Tomasz Bielas

Bardzo doświadczony motocyklista od 2006 roku czynny uczestnik wyjazdów na tor. Kilkukrotnie stawał na podium, dosiadając Daytone 675.
Od 2016 czynny członek naszego Teamu. Świetny instruktor, konsekwentny w swoich działaniach i postanowieniach. Dla Tomka nie ma rzeczy niemożliwych 🙂
Obecnie posiadacz Hondy CBR1000RR, na której zdobył wiele czołowych miejsc w Pucharze Polski.

Zdjęcie Maciej Bielas

Maciej Bielas

Nasz wychowanek , prywatnie syn Tomka. Miłość do motocykli ma w genach w barwach 3MM Racing Academy od 2016 roku.
Jego przygoda motocyklowa rozpoczęła się od „chińskiego” crossika, którego dostał za hajsik z komunii ;D
Pierwsze torowe kroki stawiał na Daytonie swojego taty, wydaje nam się że to jakaś genetyczna pasja 🙂
W końcu Maciej, dorwał się do biednej, rozbitej Daytonki pod koniec jednej z imprez w Poznaniu., którą musiał poskładać do kupy. Mimo wzlotów i upadków jest jej wierny do dziś.
Fan szybkiej jazdy i dobrej zabawy, którą zapewnia mu także Yamaha WR250X 🙂
Od 2018 roku  Maciej startował w klasie Sport600 na Daytonie 675  oraz   wspomagał nasz zespół jako instruktor. Cierpliwy konsekwentny dobrze ułożony wyścigowo przez swojego Tatę Tomka…  i świetny w pracy z młodzieżą i dziećmi. 

Zdjęcie Maciej Podhalicz

Maciej Podhalicz

Nasz wychowanek, jak sam twierdzi: „od 2013 roku przeciętny właściciel motocykla, od 2015 w pełni świadomy kierowca”.
Moment kiedy pierwszy raz pojawił się na naszym szkoleniu zupełnie zmienił jego podejście do jazdy. Został zarażony, bardzo poważnym, nieuleczalnym wirusem o nazwie TOR. Głównymi objawami jest ciągła chęć podwyższania swojej motocyklowej świadomości na torze, natomiast skutkiem ubocznym: zdecydowanie podwyższony komfort jazdy, bezpieczeństwo i dużo większa frajda 🙂
Od 2017 roku, po zakupie stricte torowego sprzętu – Triumph Daytona 675, nazywanym pieszczotliwie Szczerbuś, Maciej przestał liczyć zaliczone szkolenia i gleby, a w 2018 roku rozpoczął nagrywanie kursantów i analizę ich przejazdów aby w 2019 roku zadebiutować jako pełnowymiarowy członek Teamu.
Startuje w MRF140sm w PP Pit Bike
Jest znany również jako motocyklowy Youtuber pod pseudonimem MUChA155pf

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×