Cześć!
Nazywamy się Maciej Michałek i Marcin Lubarski. Motocykle były obecne w naszym życiu od zawsze i w ten sposób rozpoczęliśmy tworzenie 3MM Racing Academy. Nasze działania doprowadziły do stworzenia wielkiej motocyklowej rodziny i aktualnie zespół wyścigowy jest naprawdę liczny.

Naszym celem i misją od początku było i nadal jest stworzenie nie tylko zespołu wyścigowego, ale przede wszystkim programu dla najzdolniejszych motocyklistów w naszym kraju. Dając im wiedzę, doświadczenie, kompleksowy program szkoleniowy i zaplecze techniczne, chcemy prowadzić zawodników przez wszystkie szczeble wyścigów motocyklowych.  

Jesteśmy obecnie w wyścigach od 2008 roku i aktualnie mamy doświadczonych reprezentantów w każdej klasie. To właśnie dzięki tak ogromnemu doświadczeniu, nasza młodzież i zawodnicy, mają szansę się szkolić i rozwijać na światowym poziomie. Pokładamy wielką nadzieję, iż nasza ciężka praca da nam kiedyś zawodnika w WSBK, a potem MotoGP.

Przez wiele lat naszej działalności szkoleniowej spotkaliśmy wielu utalentowanych, pełnych pasji osób. W dużej mierze to właśnie na nich opieramy rozwój swojego celu tworzenia zespołu wyścigowego. Tak właśnie poznaliśmy Marka Skoczylasa, Michała Sokołowskiego, czy Bartka Sołygę, którzy z naszych wychowanków stali się zawodnikami. Marek i Michał już w 2019 roku odnieśli spore sukcesy w Pucharze Polski. 

Mieliśmy szczęście spotkać także doświadczonego motocyklistę – Macieja Wroniaka, który w 2019 roku sięgnął po tytuł Rookie 600. Nasze wyścigowe drogi skrzyżowały się również z rodziną Bielas, czyli Tomaszem, który startuje od 2005 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie oraz jego synem Maciejem. Wszyscy oni są utalentowanymi motocyklistami, z bardzo dużym potencjałem. Zawsze marzyli oni o tym, żeby ściągać się profesjonalnie – na torze, nie na ulicy.

W 2020 roku wsparli nas, nasz przyjaciel i instruktor, startujący w klasie Superbike – Maciej Górski oraz jeden z największych talentów motocyklowych ostatnich lat – Daniel Blin, reprezenrant Polski w Mistrzostwach Świata SuperSport 300 w sezonie 2020, a w tym roku startujący w Pucharze Europy W klasie Supersport 600.

3MM Racing Academy z każdym rokiem powiększa się o nowych członków i wychowanków. Dzięki nieprzerwanemu, planowanemu rozwojowi, staliśmy się dużym zespołem. Wielu zawodników już odnosi sukcesy w swoich klasach wyścigowych, pomimo współzawodnictwa z zespołami dysponującymi znacznie większym zapleczem finansowym.

Od sezonu 2019 wystawiamy również kompletny zespół w Pucharze Polski PitBike SM, składający się z wielu utalentowanych zawodników. Musimy tutaj wyróżnić Oliwię Wojcieską, która w swoim debiutanckim sezonie zdobyła 2 wicemistrzostwo Polski w klasie Pit Ladies, wynik ten poprawiając w roku 2020, gdzie po walce do ostatnich zakrętów wywalczyła vicemistrzostwo.

W swoich zmaganiach jest wspierana przez partnera, Macieja Podhalicza, który również z naszego kursatna stał się jednym z filarów zespołu. On również rywalizuje w kategorii Pitbike.

W sezonie 2021 klasa Pit Ladies było mocno obsadzona przez naszych reprezentantów. Do wspomnianej Oliwi  dołączyła Sandra Zawadzka, która cały czas bardzo szybko się rozwija i w kolejnym sezonie ma plan walczyć o najwyższe miejsca.

Swoją przygodę w tej klasie przeszła  w naszych barwach  Kamila Włoczywoda. Dla niej rywalizacja na torze jest częścią większej walki o nowe życie, którą można będzie śledzić na jej profilu onkomotosiostra.

Zespół Pitbike jest najliczniejszy, co wiele mówi o popularności i dostępności tej dyscypliny. Dzięki wsparciu zespołu zawodnicy mogą skupić się na rozwoju umiejętności i walce na torze. W tej kwestii również korzystamy z wzajemnych doświadczeń, dzięki czemu debiutanci szybko się rozwijają. W sezonie 2021 w naszym zespole startował  Daniel Bukowski, znany wielu ze swoich dokonań na supersportach i superbike, teraz pełno rolę kierowcy testowego MRF i nieoficjalnego trenera w klasie pitbike. Debiutujący, i  bardzo szybki Michał Hoppe w swoim pierwszym sezonie sięgnął po 2 miejsce w pucharze Polski w swojej klasie . Marek Zawadzki jest najszybszym lekarzem w kraju i już wszedł do czołówki najsilniejszej klasu na stałe. 

Od sezonu 2021 w naszych barwach rozwija się nasz najmłodszy zawodnik, Laila Bielaca. Ta 10 letnia zawodniczka , nie odpuszcza żadnej okazji do treningu. Dzięki zaangażowaniu jego rodziców widzimy się na torach bardzo często a Laila w sezonie 2021 sięgnęła po wiele podiów co dało jej tytł pierwszej wicemistrzyni Polski. 

Sezon 2022 będzie dla nas bardzo ważny ze względu na spore wzmocnienie zmagań „dużych” i małych  motocykli. 

W sezonie 2022 3MM Racing Academy godnie reprezentują:

Maciej Górski – Superbike

Maciej Wroniak – Supersport 

Marek Skoczylas – Supertwin

Tomasz Bielas – Sport1000 oraz PitBike SM (Masters) 

Maciej Bielas – Sport 600 oraz PitBike SM (Stock 150)

Maciej Michałek – Sport 600 oraz PitBike SM (Super Pit)

Patrycja Kapka – Sport 600 

Daniel Bukowski – Pitbike (SuperPit) 

Marek Zawadzki – PitBike SM (Super Pit)

Marcin Lubarski – PitBike SM (Stock 150) 

Kamila Włoczywoda  – PitBike SM (Pit Ladies)

Laila Bielecka – Pitbike SM (stock 120 junior)

Leszek Szlachta = Pitbike SM  (miniGP) 

Nikodem Matuszewski – Pitbike SM (Lite150) 

Rafał Drewnicki – Pitbike SM  (miniGP) oraz Dunlop Cup Italia na swoim Suzuki GSXR1000  

Mateusz Hulewicz – Pitbike SM (Super Pit) – Mistrzostwa Włoch klasa SSP600 wraz z Ducati Toruń. 

Bardzo ściśle współpracujemy z Mateuszem Hulewiczem , który po doświadczeniach zebranych wielu tutułach Mistrza Polski  wsiada on na Ducati  zespołu Ducati Toruń i jedzie podbijać Mistrzotwa Włoch. Swój wyścigowy talent będzie Wam przekazywał w roli trenera na naszych szkoleniach.

Poza torem pomagają nam również wspaniali, utytułowani zawodnicy: Sebastian Zieliński i Daniel Bukowski. Ich nieocenione doświadczenie i wiedza wspierają naszych zawodników i inicjatywy, jakie dla polskiego Sportu Motocyklowego podejmujemy.  

W skład zespołu poza zawodnikami wchodzą:  

Klaudia Brzezińska- PR, Social Media

Michał Hoppe – logistyka, wsparcie. 

Zbigniew Kalinowski- obecnie najszybszy  mechanik na padoku  . W-ce mistrz Pucharu GSXR  Cup w klasie powyzej 600cc , były zawodnik klasy mistrzowskiej WMMP

Maciej Hoffmann – kolejny wyścigowy mechanik. Z zamkniętymi oczyma rozwiązuje najbardziej zawiłe zagadki mechaniki pitków, którego poznaliśmy na naszym szkoleniu ponad 10 lat temu.  

3mm Racing Academy – różni ludzie, jedna pasja! 

Zapraszamy do współpracy.

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×