Jak przez szkolenie motocyklowe 3MM Racing Academy
staniesz się lepszym motocyklistą


Przez lata analizowaliśmy zachowanie motocykla i kierowców, aby przekazać wam wiedzę, która ma zastosowanie w praktyce, dla każdego motocykla i każdego motocyklisty.

Aby czerpać pełną przyjemność z jazdy motocyklem, potrzebna jest pewność siebie – wynikająca z opanowania techniki jazdy oraz zrozumienia maszyny. Na naszych szkoleniach pomożemy Ci podwyższyć swoje umiejętności, które pozwolą Ci w pełni kontrolować swój motocykl. Nasi instruktorzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w jeździe po torze, pomogą znaleźć twoje słabsze i mocniejsze strony, co pozwoli dostosować szkolenie do Twoich potrzeb.

Podczas szkolenia skupiamy się przede wszystkim na tych aspektach jazdy:

 • Poprawna pozycja na motocyklu: odpowiednie punkty podparcia, dostosowanie do siebie motocykla.
 • Pewność i swoboda podczas jazdy: nauka współpracy i zrozumienia z motocyklem.
 • Prawidłowa linii w zakręcie: używanie punktów odniesienia,
 • Obserwacja otoczenia: przewidywanie reakcji motocykla oraz dostosowywanie linii jazdy
 • Płynność jazdy: prawidłowe operowanie gazem, hamulcem
 • Przełamywanie barier psychicznych: jak rozluźnić się podczas jazdy

Te podstawy jazdy pozwolą Ci opanować motocykl na torze jak i na drodze. Razem z nami możesz je ćwiczyć w jedynym odpowiednim miejscu, czyli na torze.

Eksploatacja motocykla
Szkolenie motocyklowe na torze w praktyce

Uczymy na najlepszych torach w Polsce i na Słowacji takich jak:

 • Tor Poznań
 • Slovakiaring
 • Tor Bydgoszcz
 • Autodrom Pomorze 
 • Tor Radom 
 • Tor Łódź 
Jazda na torze motocyklem 3MM Racing Academy

Na nasze szkolenia możesz przyjechać dowolnym motocyklem.

W naszych szkoleniach możesz uczestniczyć bez względu na to czy jeździsz na zwinnych motorach sportowych czy największych cruiserach, wybór należy do Ciebie.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Ponieważ staramy się aby nasze szkolenia były przeprowadzanie w jak najbezpieczniejszych warunkach, nie odbędzie się ono w wypadku silnych opadów deszczu. W takiej sytuacji oferujemy zmianę terminu szkolenia lub zwrot kosztów.
Jednocześnie wymagamy aby każdy z uczestników posiadał sprawny kask, rękawice oraz ochronną odzież motocyklową. Jest to minimum ochrony, która zapewni wam i nam spokój podczas trwania szkolenia.

Jeśli nie chcesz spędzić setek kilometrów na drodze, próbując samemu zrozumieć działanie motocykla, ucząc się złych nawyków i ryzykując zdrowie na otwartych drogach, zapisz się na nasze szkolenie, podczas którego nauczysz się więcej niż przez lata jazdy – w bezpieczniejszych warunkach:

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×