Team wyścigowy

Cześć!
Nazywamy się Maciej Michałek i Marcin Lubarski. Motocykle były obecne w naszym życiu od zawsze i w ten sposób rozpoczęliśmy tworzenie 3MM Racing Academy. Nasze działania doprowadziły do stworzenia wielkiej motocyklowej rodziny i aktualnie zespół wyścigowy jest naprawdę liczny.

Naszym celem i misją od początku było i nadal jest stworzenie nie tylko zespołu wyścigowego, ale przede wszystkim programu dla najzdolniejszych motocyklistów w naszym kraju. Dając im wiedzę, doświadczenie, kompleksowy program szkoleniowy i zaplecze techniczne, chcemy prowadzić zawodników przez wszystkie szczeble wyścigów motocyklowych.  

Jesteśmy obecnie w wyścigach od 2008 roku i aktualnie mamy doświadczonych reprezentantów w każdej klasie. To właśnie dzięki tak ogromnemu doświadczeniu, nasza młodzież i zawodnicy, mają szansę się szkolić i rozwijać na światowym poziomie. Pokładamy wielką nadzieję, iż nasza ciężka praca da nam kiedyś zawodnika w WSBK, a potem MotoGP.

Przez wiele lat naszej działalności szkoleniowej spotkaliśmy wielu utalentowanych, pełnych pasji osób. W dużej mierze to właśnie na nich opieramy rozwój swojego celu tworzenia zespołu wyścigowego. Tak właśnie poznaliśmy Marka Skoczylasa, Michała Sokołowskiego, czy Bartka Sołygę, którzy z naszych wychowanków stali się zawodnikami. Marek i Michał już w 2019 roku odnieśli spore sukcesy w Pucharze Polski. 

Mieliśmy szczęście spotkać także doświadczonego motocyklistę – Macieja Wroniaka, który w 2019 roku sięgnął po tytuł Rookie 600. Nasze wyścigowe drogi skrzyżowały się również z rodziną Bielas, czyli Tomaszem, który startuje od 2005 roku z wieloma sukcesami na swoim koncie oraz jego synem Maciejem. Wszyscy oni są utalentowanymi motocyklistami, z bardzo dużym potencjałem. Zawsze marzyli oni o tym, żeby ściągać się profesjonalnie – na torze, nie na ulicy.

W 2020 roku wsparli nas, nasz przyjaciel i instruktor, startujący w klasie Superbike – Maciej Górski oraz jeden z największych talentów motocyklowych ostatnich lat – Daniel Blin, reprezenrant Polski w Mistrzostwach Świata SuperSport 300 w sezonie 2020, a w tym roku startujący w Pucharze Europy W klasie Supersport 600

3MM Racing Academy z każdym rokiem powiększa się o nowych członków i wychowanków. Dzięki nieprzerwanemu, planowanemu rozwojowi, staliśmy się dużym zespołem. Wielu zawodników już odnosi sukcesy w swoich klasach wyścigowych, pomimo współzawodnictwa z zespołami dysponującymi znacznie większym zapleczem finansowym.

Od sezonu 2019 wystawiamy również kompletny zespół w Pucharze Polski PitBike SM, składający się z wielu utalentowanych zawodników. Musimy tutaj wyróżnić Oliwię Wojcieską, która w swoim debiutanckim sezonie zdobyła 2 wicemistrzostwo Polski w klasie Pit Ladies, wynik ten poprawiając w roku 2020, gdzie po walce do ostatnich zakrętów wywalczyła vicemistrzostwo.

W swoich zmaganiach jest wspierana przez partnera, Macieja Podhalicza, który również z naszego kursatna stał się jednym z filarów zespołu. On również rywalizuje w kategorii Pitbike.

W sezonie 2021 klasa Pit Ladies będzie mocno obsadzona przez naszych reprezentantów. Do wspomnianej Oliwi już w sezonie 2020 dołączyła Sandra Zawadzka, która cały czas bardzo szybko się rozwija i w kolejnym sezonie ma plan walczyć o najwyższe miejsca.

Swoją przygodę w tej klasie zaczyna w naszych barwach również Kamila Włoczywoda. Dla niej rywalizacja na torze jest częścią większej walki o nowe życie, którą można będzie śledzić na jej profilu onkomotosiostra.

Zespół Pitbike jest najliczniejszy, co wiele mówi o popularności i dostępności tej dyscypliny. Dzięki wsparciu zespołu zawodnicy mogą skupić się na rozwoju umiejętności i walce na torze. W tej kwestii również korzystamy z wzajemnych doświadczeń, dzięki czemu debiutanci szybko się rozwijają. W sezonie 2021 w naszym zespole startować będzie Daniel Bukowski, znany wielu ze swoich dokonań na supersportach i superbike, teraz pełno rolę kierowcy testowego MRF i nieoficjalnego trenera w klasie pitbike. Debiutujący, ale już bardzo szybki Michał Hoppe będzie miał za kim gonić. Podobnie Marek Zawadzki, który to z Danielem startuje w jednej klasie.

Od sezonu 2020 w naszych barwach rozwija się nasz najmłodszy zawodnik, Szymon Plichta. Ten 9 letni zawodnik, nie odpuszcza żadnej okazji do treningu. Dzięki zaangażowaniu jego rodziców widzimy się na torach bardzo często.

Sezon 2021 będzie dla nas bardzo ważny ze względu na spore wzmocnienie zmagań „dużych” motocykli. Do wspomnianych wcześniej doświadczonych zawodników dołączają adepci klasy 300 Bartek i Patrycja, dzięki czemu barwy 3MM Racing będą reprezentowanego w każdej z wyścigowych klas.

 

W sezonie 2021 3MM Racing Academy godnie reprezentują:

Maciej Górski – Superbike

Maciej Wroniak – Supersport

Michał Sokołowski – Supersport 

Marek Skoczylas – Supertwin

Tomasz Bielas – Sport1000

Maciej Bielas – Sport 600 oraz PitBike SM (Stock 150)

Maciej Michałek – Sport 600  

Patrycja Kapka – Sport 300

Bartek Sołyga – Sport 300 oraz Pitbike SM (stock 150)

Daniel Bukowski – Pitbike (SuperPit)

Oliwia Wojcieska – PitBike SM (Pit Ladies) 

Marek Zawadzki – PitBike SM (Super Pit)

Marcin Lubarski – PitBike SM (Stock 150) 

Maciej Podhalicz – PitBike SM (Stock 150)

Sandra Zawadzka – PitBike SM (Pit Ladies)

Kamila Włoczywoda  – PitBike SM (Pit Ladies)

Szymon Plichta – Pitbike SM (stock 90)

Bardzo ściśle współpracujemy również z Danielem Blinem, który po doświadczeniach zebranych w Mistrzostwach Świata wsiada on na Yamahę R6 zespołu AF Racing. Swój wyścigowy talent będzie Wam przekazywał w roli trenera na naszych szkoleniach.

Poza torem pomagają nam również wspaniali, utytułowani zawodnicy: Sebastian Zieliński i Daniel Bukowski. Ich nieocenione doświadczenie i wiedza wspierają naszych zawodników i inicjatywy, jakie dla polskiego Sportu Motocyklowego podejmujemy.  

W skład zespołu poza zawodnikami wchodzą:  

Klaudia Brzezińska- PR, Social Media

Michał Hoppe – logistyka, wsparcie. 

Zbigniew Kalinowski- obecnie najszybszy  mechanik na padoku  . W-ce mistrz Pucharu GSXR  Cup w klasie powyzej 600cc , były zawodnik klasy mistrzowskiej WMMP

Bartek Lamparski – kolejny wyścigowy mechanik. Z zamkniętymi oczyma rozwiązuje najbardziej zawiłe zagadki mechaniki pitków, a także kładzie podwaliny pod sekcję off-road 3MM Racing ścigając się w pucharze motocross Pitbike  

3mm Racing Academy – różni ludzie, jedna pasja! 

Zapraszamy do współpracy.

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×