Team wyścigowy

Cześć!
Nazywamy się Maciej Michałek i Marcin Lubarski. Motocykle były obecne w naszym życiu od zawsze.

Naszym  celem i misją  jest stworzenie nie tylko zespołu wyścigowego ale przede wszystkim programu dla najzdolniejszych motocyklistów dając im wiedzę, doświadczenie i komplesowy program szkoleniowy na każdym poziomie wyścigów  motocyklowych.  

Tworzymy kompletny zespół z zawodnikami na każdym poziomie, w różnych klasach, dzięki czemu młodzieź będzie miała szansę rozwijać się i szkolić na Europejskim poziomie co mamy nadzieję da nam kiedyś zawodnika w WSBK a potem MotoGP.

Na naszych szkoleniach poznaliśmy Pawła Staszko, Marka Skoczylas oraz Michała Sokołowskiego , którzy z naszych wychowanków stają się zawodnikami. Mieliśmy szczęście spotkać także doświadczonego motocyklistę Maćka Wroniaka oraz rodzinę Bielas, czyli Tomasza i Macieja. Wszyscy są utalentowanymi motocyklistami z bardzo dużym potencjałem, którzy marzyli o tym żeby ściągać się profesjonalnie na torze, a nie na ulicy. Decyzja była prosta – 3MM poszerzyło się o nowych członków. I tak staliśmy się dużym zespołem, który cały jak się szybko okazało, ma realne szanse na sukcesy w swojej klasie pomimo współzawodnictwa z bardziej zaawansowanymi finansowo zespołami.

Obecnie prowadzimy  rekrutację najbardziej perespektywicznych młodych zawodników prowadzimy otwartą selekcję do Pucharu Pit Bike z której wybierzemy jeszcze jednego zawodnika do naszego zespołu.  

Zapraszamy do współpracy.

W sezonie 2019 naszymi głównymi mecenasami są:
UCZESTNICY NASZYCH SZKOLEŃ MOTOCYKLOWYCH
Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×