Jako najmłodszy Polak w historii, @Daniel Blin #222 będzie w tym roku reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Świata. Żaden inny zawodnik z Polski w wieku 18 lat nie startował do tej pory w tak prestiżowych zawodach jak World SuperSport 300.

Walczącego o najwyższe miejsce na podium Daniela będziemy mogli oglądać na hiszpańskim torze Jerez już 31 lipca 2020 roku.

 

Z Polski w świat w 3 lata

 

Daniel do świata sportu wszedł szturmem. W 2016 roku, w swoim debiutanckim starcie w Pucharze Polski, od razu zdobył pierwsze miejsce. Zaraz po nim powtórzył spektakularne wejście smoka, zdobywając w 2017 roku Puchar Europy. Od dwóch lat jest zawodnikiem Mistrzostw Świata, zdobywał w tym czasie doświadczenie w mało znanych i niekonkurencyjnych zespołach.

Ten rok jest dla Daniela wyjątkowy, został On bowiem zauważony i zaproszony do członkostwa w czołowym włoskim zespole Biblion Motoxracing, wspieranym przez Yamaha Racing. Daniel będzie walczył z równymi sobie motocyklistami światowej klasy na motocyklu Yamaha R3.

 

 

Terminarz wyścigów.

 

Daniela, ścigającego się z najlepszymi zawodnikami na świecie, za pośrednictwem platform Eurosportu oraz strony Facebook @3MMRacingAcademy, będziemy mogli oglądać
w następujących terminach i miejscach: 

 

Kolega z zespołu, szkoleniowiec i trener

Oprócz zmagań sportowych, Daniel, razem z zespołem @3MMRacingAcademy, działa również jako ważna część szkoleniowej kadry. Uczy oraz trenuje osoby chcące doskonalić swoją technikę jazdy motocyklem. @3MMRacingAcademy to zespół różnych ludzi połączonych jedną, wspólną pasją do sportów motorowych. Zdeterminowanych do promowania motosportu na najwyższym poziomie. Wiedza Daniela oraz chęć przekazywania przez Niego swoich doświadczeń pomaga wszystkim zawodnikom zespołu i uczestnikom szkoleń w poprawianiu umiejętności oraz przełamywaniu kolejnych barier.

 

Talent, poświęcenie, determinacja

Starty w zawodach tej rangi wymagają ogromnego poświęcenia. Wyścigi motocyklowe to wyuczone umiejętności dotyczące upadania, wstawania po upadku i chęci podejmowania kolejnych prób mierzenia po zwycięstwo. Daniel w swych sportowych zmaganiach idzie jak burza i cokolwiek będzie się działo podczas Mistrzostw, będzie warte oglądania. Po tym zawodniku można się spodziewać niezwykłych wyczynów. Daniel Blin to talent, charakter i determinacja w jednym.

 

@Sandra Zawadzka @3MMRacingAcademy

Szkolenia Motocyklowe,

Track Days

Racing Team

 

 

 

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×