Za nami kolejny wyścigowy weekend. Radomska runda pitbike nie była majszczęśliwszą, jednak nie zabrakło miłych akcentów. Pracowaliśmy na wynik jako zespół i dzięki temu udało się osiągnąć dobre rezultaty. Nie zabrakło niestety pecha. Marek walcząc o zwycięstwo w pierwszym wyścigu został zdjęty z toru przez dublowanego zawodnika, ale zrewanżował się wygrywając drugie starcie. Kuba po kompletnie nieudanym pierwszym podejściu dobrze zaprezentował się w drugim o również sięgnął po najwyższe miejsce w swoim wyścigu. Oliwia stoczyła równą walkę z rywalkami zakończona wynikiem 1-1 z bezpośrednią konkurentką i awansem na 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Maciej walczył z ustawieniami motocykla, a Staszka po wypadku Marcin ratował zawieszenie ze swojego motocykla. Gościliśmy też w naszym namiocie Miłosza, który wraz z Markiem dbali o nastroje w zespole. Kolejne motocyklowe emocje już na tydzień!

 

Kategorie: blog

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×