Za nami kolejny udany wyścigowy wekeend Wyścigowych Mistrzostw Polski!

Barwy 3MM reprezentowali nasi instruktorzy i zawodnicy: Tomek Bielas #40, który zaliczyl dwa świetne wyścigi z czasami poniżej 1:40 na swojej wysłużonej Hondzie CBR1000rr, co dalo mu podium w niedzielnym wyścigu klasy sport1000 i czasy okrążeń w granicach 1:39. Brawo Tomek! 
Syn Tomka – Maciej #13 (18) solidnie przyspieszył i nabrał kolejnego, bezcennego doświadczenia wyścigowego.

Nasz instruktor i zawodnik Maciej Wroniak #24 po pieknej walce zgarnia dwa podia w swojej klasie! Najmniej doświadczony zawodnik, a w zeszłym roku jeszcze tylko uczeń, okazal się nie tylko utalentowany, ale przede wszystkim konsekwentny i pracowity! Dwa 4 miejsca w wykonaniu Michała Sokołowskiego #99 w bardzo mocno obstawionej klasie – jest wynikiem świetnym, choć Michał jak każdy sportowiec nie lubi tego miejsca 🙂

Gratulujemy naszej reprezentacji za ten pełen wyścigowych emocji weekend! Dziękujemy także firmie Galliot za wsparcie i sponsoring oraz wszystkim kibicom i naszym sympatykom za przybycie!

 

Kategorie: blog

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×