Praktyka odbywa się na torach:

 

Tor Poznań

Tor Poznań to jedyny homologowany tor wyścigowy w Polsce. Na ponad 4km szerokiej asfaltowej nitki znajdują się zarówno sekcie bardzo techniczne jak i wymagające odważnego operowania gazem szybkie sektory. Na tym obiekcie odbywają się rundy WMMP, a także nasze szkolenia II poziomu.

 

Tor Koszalin

Tor projektowany pod karting ale z myślą również o innych zastosowaniach. Dzięki temu nitka toru jest szeroka, a nawierzchnia równa. Bardzo ciekawa i techniczna trasa. Kombinacje zakrętów, łuki pokonywane w parach, szykany, nawroty i zakręty przy większej prędkości, a także znaczne zmiany wysokości pozwalają poprawiać umiejętności symulując różne warunki oraz poznać zachowanie motocykla w zmiennych warunkach trasy. Dodatkowym atutem jest ułożenie trasy pozwalające śledzić poczynania kursantów z trybuny i przekazywanie bieżących uwag przy zjęździe z toru.

 

Tor Toruń

Obiekt o bardziej otwartej charakterystyce sprzyjający szybszej jeździe. Tutaj najchętniej spotykamy się z uczestnikami drugiego poziomu szkolenia. Nitka toru o szerokości 10-15 metrów. Odcinki o zmiennej przyczepności pozwalając w bezpiecznych warunkach poznawać zmienne zachowanie motocykla. W konfiguracji trasy występują bardzo szybkie, otwierające się zakręty jak i ciasne łuki, gdzie bardzo istotna jest linia przejazdu. Wysoka wieża również daje możliwość obserwacji wydarzeń na całej trasie.

Tor Bydgoszcz

Nowoczesny tor kartingowy po świeżo zakończonym remoncie. Bardzo ciekawa i wymagająca konfiguracja trasy o szerokości 8-12 metrów. tutaj również widać całą nitkę toru z trybun. Nowa nawierzchnia zapewnia świetną przyczepność, a wymagająca konfiguracja zmusza do skupienia się na pracy z motocyklem zamiast rozwijaniu dużych prędkości.

Tor w Gostyniu

To kolejny ciekawy obiekt popularny w polskich wyścigach zlokalizowany około 100km od Wrocławia. Jego rozległość, techniczna charakterystyka i dobra przyczepność jest wykorzystywana zarówno przez karting jak i w zawodach supermoto. Dzięki tej różnorodności można ćwiczyć szeroki wachlarz umiejętności na szerokiej nitce toru.

Autodrom Pomorze – Pszczółki obok Gdańska

Tor oddalony 30 kilometrów od Gdańska. Pierwszego w północnej Polsce profesjonalny Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy z torem kartingowym o długości 1047 m. Został oddany do użytku w lipcu 2015 roku. Nitka toru bardzo techniczna i dobrze nadająca się do pracy nad techniką jazdy dla motocyklistów.

Tor Łódź

Tor Łódź zyskał znaczą popularność ze względu na swoje centralne umiejscowienie. Jeden z kilku ośrodków doskonalenia techniki jazdy z nitką dostosowaną do charakterystyki działalności obiektu. Dostępnych jest kilka konfiguracji toru. Nasze szkolenia prowadzimy na najdłuższej, blisko 1,5km nitce. Ciekawa konfiguracja z licznymi przewyższeniami pozwala ćwiczyć prowadzenie motocykla w szerokim spektrum sytuacji.

Teoria

Teoria odbywa się zawsze w sali wykładowej przy obiekcie na jakim odbywa się szkolenie.

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×