Jazda na motocyklu nie jest prosta, szczególnie jeśli chcesz czerpać z niej radość w bezpieczny sposób. 

Opanowanie poprawnej techniki wymaga lat doświadczenia, dziesiątek godzin spędzonych na torze oraz prób i błędów, które mogą skończyć się wypadkiem.Nie każda szkoła jazdy jest sobie równa, przez co informacje, które tam dostaliśmy nie są pewne oraz mogą być przestarzałe.

Dostajemy wiele rad od różnych osób, które nie koniecznie są ekspertami, a każdy błąd, który popełnimy może skończyć się utratą zdrowia lub nawet życia. Chyba nie chcesz uszkodzić siebie lub motocykla, ponieważ posłuchałeś rady z jakiegoś forum w internecie?

Dlatego stworzyliśmy kurs, w którym od A do Z dowiesz się jak poprawić swoją technikę jazdy motocyklem bez wyjazdu na tor czy nawet z domu! Jest to szkolenie w formie wideo w którym dowiesz się m.in:
 • Co robić, aby mieć większą kontrolę nad motocyklem
 • Jak unikać błedów, które doprowadzą do upadku
 • Najbezpieczniejsza technika pokonywania zakrętów i dlaczego jest ona tak skuteczna
 • Jak hamować, aby wykorzystać przyczepność opony i uniknąć uślizgu
 • Jeden błąd, który zawsze skończy się high-sidem
 • Dlaczego staramy się jechać z jak najbardziej wyprostowanym motocyklem
 • Kiedy motocykl staje się naszym największym wrogiem
 • 5 niebezpiecznych nawyków, które mogą doprowadzić do upadku

Jednak NIE jest to kurs, w którym pokazujemy jak zbić ostatnie sekundy z czasu okrążenia, albo jak dotknąc barkiem asfaltu pokonując ,,Dużą patelnię’’ na torze w Poznaniu.

Jest to najświeższa wiedza wyciągnięta z jazdy na torach, która ma Ci pomóc
w codziennej jeździe motocyklem. 


Maciej Michałek, jest od ponad 15 lat zawodnikiem, a od 10 lat managerem zespołu wyścigowego, pracującym z zawodnikami zarówno w rywalizacji Polskiej jak i międzynarodowej.

Doprowadził on swój zespół do Mistrzostwa Polski Pitbike SM w 2021 roku, oraz pomógł on zawodnikom zdobyć tytuły Mistrzowskie w Polsce jak i w Mistrzostwach Europy Alpe Adria.

Przez lata uczył się i doskonalił swoją technikę, co kosztowało go wiele pracy, uszkodzonych części oraz bolesnych upadków.

Postanowił on przekazać swoją wiedzę, która pozwoliła mu doprowadzić swój zespół do wielu zwycięstw innym motocyklistom, aby ułatwić im naukę i oszczędzić lat zbierania wiedzy.

Obecnie największą satysfakcje daje mu szkolenie zawodników i świętowanie z nimi ich sukcesów w wielu różnych seriach wyścigowych.  

Marcin Lubarski, poza uczestnictwem w wyścigach, zajmuję się technicznym przygotowaniem motocykli.

Przez ponad 10 lat lat działalności w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, stał się ekspertem w sprawie przygotowania i dostosowania motocykla do kierowcy.

Jego wiedza pomoże Ci zadbać o siebię i swój motocykl przed wyruszeniem w trasę co znacząco ją ułatwi i sprawi, że nie będziesz się martwić o ból pleców czy nieprzewidywalne zachowanie hamulców.


Tysiące kilometrów na torze pozwoliły Maciejowi i Marcinowi dogłębnie zrozumieć zachowanie motocykla, a teraz chcą tą wiedzę przekazać jak największej ilości motocyklistom, aby zaoszczędzić im trudów przez, które oni przeszli.

Pomimo lat doświadczenia nie przestają się Oni szkolić i szukać sposobów na polepszenie swojej jazdy. Trzeba się stale uczyć aby dostosować się do nowinek technicznych rozwijających możliwości motocykli.

Pomogli już tysiącom motocyklistów w procesie nauki techniki jazdy, przyspieszając niezmiernie ich postęp oraz pozwalając cieszyć się jazdą w wcześniej nieosiągalny sposób.

Większe umiejętności to większe bezpieczeństwo, pewność, płynność oraz precyzja, które składają się na prawidłową i szybką jazdę.


1. Przygotowanie siebie oraz swojego motocykla do jazdy

 • Jak przechowywać swój motocykl, aby był on gotowy do jazdy
 • Jak sprawić, aby każda przejażdżka jak i długa trasa była wygodna i przyjemna
 • Co zrobić aby być pewnym, że nas motocykl nas nie zawiedzie

2. Podstawy jazdy

 • Jak uniknąć fiksacji na jednym punkcie
 • Jak wykorzystać największą zaletę motocykala
 • Dlaczego obtarte kolana nie są wyznacznikiem dobrej jazdy

3. Technika przejazdu przez zakręt oraz hamowania

 • Jedna zasada, która pozwala bezpiecznie przejechać przez zakręt
 • Jak uniknąć high-sida na wyjściu z zakrętu
 • Jak wytaczać bezpieczną linię przejazdu przez dowolny zakręt

4. Doświadczenie zebrane przez ponad dekadę prowadzenia szkoleń oraz jazdy na torze


Poznasz zasady, które rządzą jazdą na motocyklu

W tym szkoleniu zawarliśmy doświadczenie i wiedzę zebraną przez ponad 10 lat prowadzenia naszych szkoleń oraz jazdy na torze.

Pozwoli Ci ona dobrze przygotować się do jazdy oraz sprawi, że zawsze na motocyklu będziesz dokładnie wiedział co zrobić.Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×