Jesteśmy po gorącym i emocjonującym weekendzie Motocyklowych Mistrzostw Polski naTorze Poznań. Chociaż startowaliśmy w okrojonym składzie 3mmRacing pokazało się z dobrej strony! Troje naszych zawodników ruszyło ramię w ramię na podbój połączonego wyścigu klasy 600.

Zawodnicy 3MM Racing Academy

👉 Najbardziej doświadczony #24 Maciej Wroniak trenował od czwartku dogadując się ze swoją Yamahą R6 po przesiadce z litra.
👉 #99 Michał Sokołowski, tegoroczny debiutant wyścigowy testował nowe pomysły i ustawienia udanie dotrzymując kroku Maciejowi.
👉 W piątek na rundę zawodów dołączył #18 Maciej Bielas. Ma już doświadczenie w startach, ale był to jego pierwszy wyścig w Pucharze Polski.

Zmagania na torze w Poznaniu

Przez pierwsze dni na torze motocyklowym panował piekielny skwar i temperatura asfaltu przekraczała 70 stopni, co utrudniło kwalifikacje. Oszczędzaliśmy siły przed wyścigiem. Ze względu na temperaturę skrócono dystans wyścigu, co nie sprzyja naszym wytrwałym zawodnikom. #24 Maciej i #99 Michał wytrwale przebijali się do przodu stawki, a drugi #18 Maciej Bielas zdobył mnóstwo doświadczeń co zaowocowało poprawieniem życiówki o 4 sek!

Niedziela przywitała nas miłym ochłodzeniem otoczenia, ale emocje podgrzewały atmosferę. Dużo zamieszania wprowadziły wypadki w klasach poprzedzających nasze zmagania. Przy starcie było sporo zamieszania, światła gasły dwa razy, a kilku zawodników nie ruszyło z miejsc. Maciej i Michał spadli w stawce i przez cały dystans nadrabiali. #99 Michał Sokołowski ustanowił przy okazji najlepszy czas 3MM Racing w klasie 600 czego mu serdecznie gratulujemy!!! Wszyscy dali z siebie wszystko, wspierały nas nasze rodziny i przyjaciele. Dziękujemy 😉

Sami zobaczcie jak to wyglądało…

Kategorie: blog

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×