Buenos dias!

Mimo braku prawdziwej zimy w Polsce i trzech miesięcy trenowania na ojczystych halach niesamowicie było spędzić weekend w słonecznej Hiszpanii. W legendarnym miejscu jakim jest znany wszystkim z wyścigów MotoGP tor Jerez de la Frontera było ponad 20 stopni, co zapewniło idealne warunki na pierwszy pełnoprawnym test w sezonie 2020 przed zbliżającymi się sezonem w klasie ,której jeszcze oficjalnie nie mogę zdradzić 🙂 
Treningi były wzbogacone o możliwość testowania nowych opon Pirelli.
  
Ich wytrzymałość okazała się dość mała, przez co wiele okrążeń pokonałem w warunkach dalekich od optymalnych – ma to jednak sporo zalet, gdyż pomogło mi lepiej wyczuć nowy poliftowy model Yamahy R3. Dużo lepiej pracuje nowe przednie zawieszenie USD, co pozwala mi znaczniej pewniej wchodzić w zakręty. Sobotni dzień testów wyglądał dla mnie dość typowo – przed pierwszym wyjazdem miałem  już ustawione wszystkie ergonomiczne aspekty jazdy na motocyklu – wygoda to podstawa szybkiej jazdy. Bardzo dużo pomogli mi  światowej klasy technicy – ich wieloletnia wiedza jest bezcenna.
Odczucia z jazdy naprawdę pozytywne i jestem pełen nadziei. W każdej sesji podkręcałem tempo i to dodało mi pewności. W niedzielę poprawiłem czasy o kolejną sekundę. 
Musze przyznać, że zarówno w sobotę jak i w niedzielę bardzo odczułem na torze wysiłek jaki włożyłem zimą w przygotowanie fizyczne. Wykonywałem naprawdę sporo treningów kalistenicznych pod okiem trenerów z toruńskiej hali @Urock. z czystym sumieniem polecam ostre przepracowanie zimy, aby w sezonie mieć z tego konkretne zyski. Mam nadzieję, że teraz będę mógł zachować pełnie sił i koncentracji od pierwszego do ostatniego okrążenia.
Podsumowując – mimo iż zrobiłem w Jerez już wcześniej parę kółek to nowy zespół i motocykl to rzeczy do których trzeba się trochę przyzwyczaić ale jednocześnie dodaje ekstra motywacji aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Zmiany w życiu są niezbędne i nieuniknione. 
Zapytacie jak wyglądają moje plany na ten sezon? Na razie potrzymam Was w niepewności – mogę natomiast zapewnić, że nie zmieniam pojemności oraz pozostaje w fabryce spod znaku trzech kamertonów 😉 Dodatkowo w tym sezonie postanowiłem poprzez współpracę z zespołem 3MM Racing Academy publikować znacznie częściej relacje z testów i wyścigów – chętnie także będę odpowiadał na Wasze pytania zarówno w sieci jak i na szkoleniach 3MM Racing Academy na których często mnie zobaczycie w roli trenera. 
 
Ps. Zapraszam Was na targi Warsaw Expo w dniach 06-08.03.2020 do namiotu @3MMRacing – będziemy mogli przybić piątkę, zrobić wspólne zdjęcie bądź podaruje podpisany plakat 🙂 do zobaczenia and stay tuned!
GMD
SHOEI
UROCK
YCF
OTOPIT
3MM Racing Academy 
Kategorie: blog

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×