Siemka!

Pora oficjalnie wyznać jak będzie wyglądał mój wyścigowy rok 2020.
Jeszcze pod koniec 2019r. siedziałem w domu bez większych perspektyw na kolejny sezon, gdy dostałem telefon od przedstawiciela zespołu MotoXRacing – jednego z czołowych teamów WSSP300, wspieranego przez fabrykę Yamahy!


Okazało się, że zauważyli we mnie potencjał, a przede mną stoi wielka szansa pokazania się po raz kolejny w Mistrzostwach Świata oraz reprezentowania naszego kraju, za co jestem niezmiernie wdzięczny i trzeba dodać, że bez moich sponsorów, rodziny i przyjaciół  nigdy nie było by to możliwe.

Dziękuję!

Cały zespół ma naprawdę duże doświadczenie w sporcie, a niektórzy technicy mogliby spełniać rolę wieszczy wyścigowych legend ze swoim wieloletnim stażem.
Dzięki ich staraniom nasze Yamahy R3 dadzą nam możliwość walczyć o czołowe pozycje. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony jako, że już świetnie się dogadujemy z zespołem i robimy szybkie postępy. Jestem pewien, że uda się ten stan utrzymać przez cały sezon.

Ogromnie się cieszę na sezon 2020, szczególnie mając w pamięci jak trudno się zaprezentować w światowej czołówce i przekonać sponsorów do wsparcia takiego wyzwania.
Przede mną cały sezon wyścigów i treningów w WSSP300, serii rozgrywanej wraz z lepiej znaną WorldSuperbike.

Każda minuta spędzona na tym motocyklu oraz z tymi ludźmi jest niesamowitym doświadczeniem i ogromem doświadczeń na przyszłość.
Pierwsza runda w Jerez już niebawem, 27 marca, a teraz kontynuuje przygotowania fizyczne i analizuję zebrane informacje aby jak najlepiej przepracować ostatni test 13-14 marca. Spodziewajcie się materiałów na żywo z tej wycieczki, a może i wleci jakiś pierwszy onboard z mojej jazdy 😉

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na FB jak i do strony 3MM Racing Academy gdzie na bieżąco będę opisywał swoje poczynania na światowej arenie.

Tym razem wypatrujcie mnie z  numerem  #24  

Jeśli macie ochotę porozmawiać ze mną na żywo, pamiętajcie że w tym roku będę z Wami pracował jako trener i instuktor  na szkoleniach 3MM Racing Academy , których harmonogram znajdziecie tutaj

 

GMD
SHOEI
UROCK
YCF
OTOPIT
3MM Racing Academy

Pozdrawiam,

Daniel

Zapisz się na kurs
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Uwagi
Model, marka i numer rejestracyjny motocykla
Lub
wynajem motocykla

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu powyżej, przez administratora danych, którym jest 3MM Racing Academy z siedzibą w Gdańsku przy Mazurskiej 23/25 m.1, nr NIP: 5842735259 (dalej: „Administrator”) w celu zapisu na wybranie szkolenie oraz otrzymywania informacji o produktach i usługach Administratora. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.


Po otrzymaniu tych informacji oraz sprawdzeniu czy jest wolne miejsce w podanym terminie zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji oraz numer konta, na który w przeciągu 3 dni należy przelać należność za szkolenie.

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia terminu szkolenia dla firm oraz grup zorganizowanych.

×