Motocyklowe Track Days Poznań 2020

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję Track Days na torze motocyklowym Poznań – największym i najszybszym torze w Polsce! Prędkość, emocje i adrenalina – nie może Cię tam zabraknąć!

Emocje i moto rywalizacja

Cykl imprez 3mm Racing Academy Track Days przeznaczony jest dla entuzjastów jazdy motocyklowej na różnym poziomie zaawansowania. Na torze Poznań jazdy odbywają się w podziale na 3 grupy zaawansowania, każda z grup ma po 6 sesji 20 minutowych każdego dnia. Jazdy rozpoczynamy o godzinie 9:00 i kończymy o 18:00. Dokładny harmonogram zostaje przesłany uczestnikom po zapisie na track day.

Jazdy na torze w Poznaniu

Na torze Poznań każdy uczestnik może wykupić pomiaru czasu ,kostki są obowiązkowe dla grupy A oraz B. Koszt wynajmy kostki pomiaru czasu to 50zł za dzień przy przedłpacie oraz 60 zł podczas płatności na miejscu.

Terminy motocyklowych zmagań w 2020

W 2020 r. przygotowaliśmy dla Was dwa terminy Track Days w Poznaniu- spotkamy się w maju i czerwcu (25/26.05.2020 oraz 25/26.06.2020). Jak się zapisać i zarezerować swoje miejsce? Nic prostrzego! Już teraz wypełnij formularz przechodząc w zakładkę zapisy: http://3mmracingacademy.pl/trackdays/  Zapisy prowadzimy do wyczerpania miejsc w grupach. Śpiesz się!

Track Days organizujemy również na małych torach takich jak Autodrom Pomorze, Kartodrom Bydgoszcz, Tor Radom, Tor Łódź. Spragniony motocyklowych emocji? Dobrze trafiłeś. Do zobaczenia na torze!